O nás

Firma ADES je přítomna na našem trhu s profesionální fotografickou technikou již téměř 30 let. Většinu té doby jsme byli spojováni se značkou BOWENS, kterou jsme pro Česko a dříve i Slovensko zastupovali. Po nečekaném zániku firmy BOWENS v r. 2018, se naše činnost orientuje v oboru profesionální techniky více na oblast služeb. Zůstáváme tak i nadále výhradními reprezentanty značky CAMBO, která spolu se značkou BOWENS tvořily dlouhou řadu let pevný tandem v tomto oboru.

Současným charakteristickým rysem firmy je částečný odklon od ryze prodejního zaměření směrem ke službám, které spočívají v činnostech, na našem fotografickém trhu poměrně řídkým. Po stránce širokého sortimentu prodeje kvalitní fotografické techniky je náš trh již dostatečně saturován. A i proto se zaměřujeme více na specifické problémy zákazníků, spojené s aplikacemi atypických fotografických a digitalizačních postupů, nabízíme jejich řešení až do fáze realizace, což je v našich poměrech činnost velmi ojedinělá. Hlavními našimi krédy jsou flexibilita, optimální cena, rychlost a především kvalita. Naším typickým zákazníkem je kromě profesionálního fotografa, redakce periodik, fotografická škola či učiliště, muzeum, galerie, archiv, firma obchodního řetězce  apod. Tyto úkoly jsou často spojeny se speciálními nároky na osvětlovací zařízení. Pro oblast archivnictví a muzejnictví řešíme často dokumentační problémy i s ohledem na přísné požadavky bezpečného osvětlení.

Realizaci jednotlivých technických řešení jsme schopni zajistit vlastními i kooperačními výrobními silami při využití veškerých moderních technologií.

Samozřejmou součástí naší činnosti je i servis námi vyráběných zařízení, u výrobků jiných značek speciální servis zprostředkujeme.

Pokud dodáváme vybavení fotografického či jiného pracoviště jako celek, provádíme i příslušné školení personálu, jakož i pozdější periodické prohlídky a údržbu. Nedílnou součástí naší práce je dle potřeby i činnost výukového charakteru.

Firma ADES má charakter soukromého právního subjektu, hlavní tváří firmy je Václav Šeda. Počet pracovníků se řídí flexibilně podle momentálních nároků a rozsahu zakázek.
 

Kontaktní formulář


Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Dotaz:
Kolik je 2+2
* všechna pole jsou povinná  Nad Zámečkem 50, 15000 , Praha 5