CAMBO - 75 let existence

    18. březen 2021 | Novinky

 

         Jednou z mála firem v oboru profesionálního fotografického vybavení, které se dokázaly přizpůsobit bouřivému rozvoji nových technologií a zachovat si přitom svůj tradiční přístup ke konstrukci špičkového vybavení, je holandská firma CAMBO.

     Tu máme čest na našem trhu zastupovat již dlouhých 25 let. CAMBO kromě technických kamer vyrábí i řadu doplňkového vybavení fotografických studií, jako jsou studiové stativy, kamerové hlavy, fotografické stoly a další, které jsou synonymem vysoké kvality zařízení v tomto oboru. Posledních cca 10 let produkuje tato firma i řadu vybavení pro obor profesionálního studiového videa, např.  pojezdové dráhy, kamerové jeřáby, pomocné stativy, steadycamy a pod.

     Vývoj firmy a technické mílníky její historie jsou přehledně zpracovány na schematu  https://www.cambo.com/en/about-cambo/product-history/

     Zároveň bychom rádi i touto cestou poděkovali firmě CAMBO a všem jejím pracovníkům za dlouholetou perfektně fungující spolupráci, kdy žádný problém ať obchodní či technický, nikdy nebyl problémem a vždy byl řešen v zájmu zákazníka. Současně přejeme firmě CAMBO k tomuto významnému jubileu do dalších let prosperitu a spoustu zajímavých inovativních řešení, které budou dále posouvat technickou úroveň profesionální techniky vpřed, jako tomu je ostatně po celou dobu její existence.

     Veškeré dostupné, zejména technické informace, naleznete na firemních stránkách https://www.cambo.com/en/ . Pokud budete potřebovat jakékoliv další , jsme je kdykoliv připraveni dodat

 

 

Ilustrační obrázek znázorňuje klasickou kameru 4x5" ve zlatém provedení , vyrobenou ke čtyřicátemu jubileu firmy

                                                                                                         

                                                                                                                          

  Nad Zámečkem 50, 15000 , Praha 5